KORENDOR İNŞAAT2001 yılında kurduğumuz firmamız, bugüne kadar geçen süreçte Türkiye'nin turizm merkezi olan Antalya'da ve yurtdışında birçok 5 yıldızlı otelin iç mimari uygulama işlerini üstlendik. İş prensipleri gereği kaliteden ve teslim süresinden taviz vermeden, işimizi en mükemmel şekilde teslim eden bir firma olduk.

Edindiğimiz onca uygulama projelerini, yepyeni bir yaşam alanı olarak düşündüğümüz bu projemizde hayata geçirdik. Bu projeyi kaliteli bir yaşam tarzı olarak benimseyip faaliyete geçirdik, Projemizde, işinde oldukça başarı kazanmış mimari ekipler ile birleştirip en mükemmeli yakalamayı hedefledik ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Biz, dinamik ve etkin bir ekip Çalışmasıyla inşaat sektöründe güvenilir, Çağdaş, teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, müşterilerimizin beklentilerini zamanında ve sorunsuz karşılayan bir firmayız, Dünyamızın kaynaklarını daha verimli kullanabilen.

İnsanların hayatını kolaylaştıran ve yaşadıkları Çevreden zevk alma|arını sağlayan, gelecek nesillerin de beğenisini kazanacak eserleri tasarlayıp kullanıma sunabilen firmalar arasında en çok tercih edilen biz olacağız.